جزئیات و شرایط ثبت نام پراید وانت بدون قرعه کشی

خودرو
بهابین

سایپا از روز گذشته ثبت نام پیش‌فروش خودروی وانت سایپا ۱۵۱ با کفی اطاق بار (لاینر) را آغاز کرده است. این طرح پیش فروش بدون قرعه ‌کشی انجام می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، سایپا از روز پنجشنبه 24 فروردین ماه، طرح پیش فروش پراید وانت را آغاز کرده است؛ نکته حائز اهمیت اینکه در این طرح، میزان مبلغ پیش‌پرداخت علی‌الحساب ۱۱۰ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان اعلام شده که نسبت به آخرین باری که این خودرو پیش‌فروش شد یعنی آذر ۱۴۰۱، افزایش ۲۵ میلیون و ۷۵۴ هزار و ۵۰۰ تومانی را نشان می‌دهد.

گفتنی است با توجه به اینکه طرح مذکور، طرح پیش‌فروش است، قیمت خودرو قطعی نیست و مطابق قیمت روز آن در موعد تعیین شده که تیر تا مهر ماه ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده، محاسبه خواهد ش. به گزارش ایران‌جیب این در حالی است که بر اساس آخرین طرح فروش فوق‌العاده این خودرو با قیمت قطعی (بهمن ماه ۱۴۰۱)، این محصول سایپا با قیمت ۱۹۹ میلیون و ۸۷۱ هزار تومان عرضه شده بود.

برای شرکت در این مرحله از فروش سایپا ۱۵۱ با کفی اطاق‌بار (لاینر)، متقاضیان از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه (۲۴ فروردین ماه) با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی  saipa.iranecar.com ثبت‌نام را آغاز کرده‌اند.

در این مرحله از فروش محدودیت‌های هر کد ملی یک خودرو، عدم پلاک انتظامی فعال، دارا بودن گواهینامه معتبر، حداقل سن ۱۸ سال، عدم خرید طی ۴۸ ماهه گذشته از ایران‌خودرو و سایپا، شماره تلفن به‌نام فرد متقاضی و عدم امکان صلح  و انتقال خودرو به صورت وکالتی اعمال می‌شود.

گفتنی است، با توجه به نوع خودرو عرضه شده، پیش‌شرط تعریف حساب وکالتی در این مرحله از فروش سایپا لحاط نمی‌شود.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه اخبار خودرو بخوانید.