آمار کرونا امروز 22 فروردین 1402/ 35 بیمار جان باختند

بورس
بهابین

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۹۲۴ بیمار کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه ۳۵ بیمار نیز جان خود را از دست دادند.

به گزارش تجارت‌نیوز، از دیروز تا امروز ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۲ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۹۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۴۷۶ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کرونا در کشور به ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار و ۶۹۲ نفر رسید.متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۵ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۵ هزار و ۶۸۷ رسید.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۴۹ هزار و ۹۴۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.۸۲۵ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۶ میلیون و ۹۰ هزار و ۸۵۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.تا کنون ۶۵ میلیون و ۲۱۴ هزار و ۵۴۲ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۱۰ هزار و ۱۷۹ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۸۸ هزار و ۴۱۵ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۱۳ هزار و ۱۳۶ دُز رسید.

در حال حاضر نیز ۱۸ شهرستان وضعیت قرمز، ۷۶ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۲۷ شهر در وضعیت زرد و ۱۲۷ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.