تصویب 55 مصوبه محیط زیستی با اعتبار678.5میلیارد تومان

بورس
بهابین

مشاور رئیس و معاون امور استان‌های حوزه ریاست سازمان حفاظت محیط زیست از تصویب ۵۵ مصوبه محیط زیستی در ۲۲ استان کشور با اعتبار ۶۷۸.۵ میلیارد تومان در قالب دور اول سفرهای استانی رییس جمهور خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، علیرضا نورمحمدی با اشاره به مصوبات محیط زیستی سفرهای استانی رییس جمهوری اظهار کرد: آقای رییسی در دور اول سفرهای استانی خود در ۲۲ استان کشور مصوبات محیط زیستی داشتند. در این سفرها در مجموع ۵۵ مصوبه محیط زیستی با اعتباری بالغ بر ۶۷۸.۵ میلیارد تومان به تصویب رسیده است.

وی با بیان اینکه استان‌های مازندران، البرز، خراسان شمالی و آذربایجان شرقی به ترتیب با ۷، ۶، ۵ و ۴ مصوبه محیط زیستی در صدر استان‌های کشور قرار دارند، گفت: از نظر اعتبار مصوب برای پروژه محیط زیستی نیز به ترتیب استان‌های آذربایجان شرقی با ۸۰ میلیارد تومان، اصفهان با ۷۰ میلیارد تومان، تهران و کرمان هریک با ۶۰ میلیارد تومان بیشترین اعتبار محیط زیستی را در سفرهای استانی رییس جمهوری به خود اختصاص داده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست مشاور رئیس و معاون امور استان‌های حوزه ریاست سازمان حفاظت محیط زیست در پایان استان‌های مرکزی، چهارمحال و بختیاری، گلستان، گیلان، خراسان رضوی، کردستان، همدان، قم، آذربایجان غربی، قزوین، سمنان، یزد، کرمانشاه، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد را دیگر استان‌های دارای مصوبات محیط زیستی ذکر کرد.

منبع: ایسنا