قیمت گوشت امروز 28 فروردین 1402/ گوشت ارزان شد

بورس
بهابین

بر اساس آخرین نرخنامه این سازمان، نیم‌شقه سردست گوشت گرم گوسفندی تنظیم بازار با قیمت ۲۷۸ هزار تومان در میدان و بازار میوه و تره‌بار عرضه می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت گوشت در روز‌های اخیر کمی کاهش یافته و در صورتی که به بازار مراجعه کنید کم‌وبیش این موضوع قابل مشاهده است.

در حالی که در ماه‌های قبل هر کیلوگرم گوشت گوسفندی به‌صورت شقه در کانال ۴۰۰ هزار تومان بود و صحبت‌ها درباره گوشت ۵۰۰ هزار تومانی بود امروز می‌توان هر کیلوگرم گوشت گوسفندی شقه بدون دنبه را نیز با قیمت ۲۳۰ هزار تومان خریداری کرد؛ هرچند هستند فروشگاه‌هایی که این محصول را با عنوان گوشت درجه‌یک با قیمت‌های متفاوتی و حتی با دو برابر قیمت به فروش می‌رسانند.

بر اساس مشاهدات میدانی در فروشگاه زنجیره‌ای قیمت گوشت بره گوسفندی گرم بدون دنبه، در بسته‌بندی ۲ کیلوگرمی به‌صورت مخلوط ۲۴۷ هزار تومان به فروش می‌رسد.

سامانه اینترنتی قیمت گوشت گوسفندی به‌صورت شقه‌ای و بدون دنبه با وزن در حدود ۱۲ کیلوگرم که به‌عنوان تنظیم‌بازاری را ۲۳۵ هزار تومان به فروش می‌رساند البته بعد از مدت کوتاهی موجودی این سایت به انتها می‌رسد.

فروشگاهی در محدوده خیابان امام خمینی قیمت هرکیلوگرم شقه گوشت گوسفندی بدون دنبه را ۲۸۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است.

فروشگاه دیگری نیز قیمت گوشت گوسفندی بدون دنبه بره شقه با وزن حداکثر ۸ کیلوگرم را ۳۳۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است، البته فروشگاه دیگر نیز گوشت گوسفندی با این شرایط را ۴۴۰ هزار تومان و فروشگاه دیگری ۳۸۰ هزار تومان قیمت‌گذاری کرده است.

بر اساس آخرین نرخنامه این سازمان، نیم‌شقه سردست گوشت گرم گوسفندی تنظیم بازار با قیمت ۲۷۸ هزار تومان در میدان و بازار میوه و تره‌بار عرضه می‌شود.