کندوان و هراز یکطرفه می‌شود؟

بورس
بهابین

پلیس راه مازندران اعلام کرد امروز در صورت مشاهده ترافیک سنگین جاده‌های کندوان و هراز را یکطرفه خواهد کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز،

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: هم اکنون آمدوشد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

همچنین هم اکنون جاده‌های کوهستانی استان نیمه ابری و سطح جاده خشک است. براساس گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی که از چهارشنبه ۲۳ فروردین آغاز شده است تا روز شنبه ۲۶ فروردین ماه در جاده‌های شمال ادامه دارد.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز جمعه از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج و تهران یکطرفه می‌شود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز جمعه از رودهن به آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از جاده هراز ممنوع است.

تردد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز جمعه از جاده هراز ممنوع است.

تردد انواع تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز جمعه از جاده تهران – سوادکوه – قائم شهر ممنوع است.

بر اساس این محدودیت تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود.

منبع: صداو سیما