رفع مسدودی حساب وکالتی خودروهای داخلی از امروز

خودرو
بهابین

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی اعلام کرد که حساب وکالتی خودروهای داخلی رفع مسدودیت شده و متقاضیان می‌توانند مبالغ خود را از حسابشان برداشت کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، رفع مسدودی حساب وکالتی خودروهای داخلی از امروز 28 فروردین 1402 آغاز می‌شود.

دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی از رفع مسدودی حساب وکالتی خودروهای داخلی خبر داد و گفت: متقاضیان خودروهای داخلی می توانند از امروز ۱۰۰ میلیون تومان مبلغ واریز شده به حساب وکالتی خودشان را برداشت کنند.

علیرضا قیطاسی درباره آخرین وضعیت رفع مسدودی حساب وکالتی خودروهای داخلی و خارجی اظهار کرد: از امروز دوشنبه (۲۸ فروردین ماه) ۱۰۰ میلیون تومان واریز شده متقاضیان ثبت نام خودرو در حساب وکالتی به نام سازمان حمایت با حفظ نوبت تحویل خودرو آزاد می‌شود و مردم می توانند این مبالغ را از حساب های خود برداشت کنند.

وی افزود: همه بانک‌ها همکاری لازم را در این زمینه دارند و مشکلی وجود ندارد.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: متقاضیانی هم که برای خودروهای وارداتی ثبت‌نام کرده بودند، اگر مشمول نشده و یا به هر دلیلی انصراف داده‌اند، می توانند ۵۰۰ میلیون تومان مبلغ مسدود شده را از حساب وکالتی خود برداشت کنند.

قیطاسی اعلام کرد: مردم در این زمینه اگر مشکلی یا ابهامی داشتند می‌توانند از طریق واحد شکایات هر بانک نسبت به ارائه گزارش آن و حل مشکل خود اقدام کنند.

منبع: ایسنا